Creative Academy, večerná škola reklamy a marketingu, otvára už 5. ročník od 27. Februára 2019.

DSC_9425

Slovenský projekt Creative Academy, ktorý úspešne expandoval aj za hranice do Českej republiky, bude už piaty rok odovzdávať cenné know-how od špičky slovenského sveta reklamy a marketingu všetkým nadšencom kreatívy.

Nejde o zopár workshopov, ale o ucelený našlapaný semester, počas ktorého do kreatívnych lavíc zasadne dvadsiatka študentov. Čaká ich interaktívne a zážitkové vzdelávanie, ktoré v porovnaní s dlhodobým vzdelávaním na akademickej pôde, prináša možnosť načerpať unikátne a hlavne aktuálne poznatky priamo z praxe v rekordne krátkom čase a zároveň ich aplikovať pre svoje biznisové potreby. „Naši mentori prinášajú horúce informácie a know-how priamo z prestížnych svetových festivalov, tieto informácie nenájdete zadarmo na internete ani v stokrát prepratých marketingových kurzoch.“ hovorí zakladateľ Creative Academy Marek Gurega. „Chceme sa vyhnúť lacným návodom a kvalita obsahu je pre nás prvoradá. Zároveň pomáhame kreatívnym ľudom plniť si ich sny a robiť to, čo ich naozaj baví.„

UČIŤ ŤA BUDE PARTA PROFÍKOV SLOVENSKEJ REKLAMY
Screen Shot 2018-12-14 at 21.33.06

Dvakrát týždenne (PO a STR od 19 – 21 h.) študenti po večeroch navštevujú 10 predmetov vrátane Kreativity, Digitálnych stratégií, Komunikačných stratégií, Digitálnych trendov, Komunikačných zručností, Public Relations, Eventov a ďalších. Škola teda ponúka komplexné vzdelávanie v oblasti marketingu a učí ľudí hlavne kreatívne myslieť. „Máme sedem stálych mentorov a ďalších hosťujúcich expertov z rôznych oblastí,“ uviedol zakladateľ akadémie Marek Gurega.

K našim stáliciam patria Michal Pastier, spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ reklamných agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha (Zaraguzu zaradil Facebook medzi top 10 svetových reklamných agentúr na svete).

Marek Gurega
Milovník “itálie”, kreatívec a zakladateľ Creative Academy.

Pavol Minár
Je vášnivý fanúšik storytellingu. Má cez 20 rokov skúseností v reklame, budovania značiek, marketingu, poradenstva a prieskumu trhu na Slovensku, Česku, Veľkej Británii, Rakúsku, Rumunsku, Ukrajine a v ďalších krajinách.

Maroš Kemény dlhoročný stratég. 

Olívia Hurbanová
Lektorka zaoberajúca sa ľudským správaním a expertka na komunikáciu pôsobiaca i v zahraničí.

Jord Nikov
Expert na digitálnu reklamu a marketing
.

Róbert Slovák
Prezident Klubu Reklamných Agentúr Slovenska.

Medzi hosťujúcimi mentormi privítajú i tento rok uznávaných odborníkov zo Slovenska aj Českej republiky.

Screen Shot 2018-12-14 at 21.33.14

(Michal Pastier počas prednášky Kreatívna Online Reklama)

PRE ŠTUDENTOV, MALÝCH AJ STREDNÝCH PODNIKATEĽOV ALE AJ ĽUDÍ, KTORÍ HĽADAJÚ ZMENU

Podľa M. Guregu je večerná škola reklamy a marketingu určená trom cieľovým skupinám. „Prvou sú študenti a mladí ľudia, ktorí by radi pracovali v reklame alebo v reklamnej agentúre pracujú, ale chýba im komplexný pohľad i skúsenosti, teda dlhodobá prax. Akadémia je pre nich mostíkom k vysnívanej práci v reklamnej či marketingovej agentúre alebo ku kariérnemu posunu.“ Druhou skupinou sú malí a strední podnikatelia, ktorí sa venujú marketingu vo vlastnej réžii alebo ľudia z korporátov, ktorí na marketingovom oddelení pracujú, ale potrebujú kreatívny reštart. „Škola ich inšpiruje a prináša im nové poznatky, ktoré následne využívajú vo svojom biznise.“
Do tretice cieli Creative Academy na ľudí, ktorí hľadajú zmenu na mieste, na ktorom aktuálne sú. „Sú to tzv. nespokojní zamestnanci, ľudia, ktorí vykonávajú svoju prácu, ale chýba im v nej rozmer kreativity. Ja to nazývam, že ide o zamestnancov spoza počítačov zo sklenených budov a open space-ov,“dodal Marek Gurega. 


Nestíhaš? Pusti si NÁS ONLINE
„Všetky hodiny nahrávame na video, takže ani v prípade choroby, dovolenky alebo napríklad pracovného vyťaženia nemusia mať študenti Creative Academy strach, že by niečo zmeškali. Prednášky im poskytneme v online podobe, a tak si ich môžu pustiť kedykoľvek budú chcieť“.

V Creative Academy už prijímame prihlášky. Piaty ročník odštartujeme 27. februára 2019 a končiť bude 18. mája 2019. Ak rozmýšľaš, žeby si sa rád zúčastnil/a štúdia v Creative Academy, tak neváhaj a prihlás sa ešte dnes na www.creative-academy.sk v časti “KÚPIŤ”. Máme obmedzený počet len 20 študentov tak si rezervuj svoje miesto ideálne čím skôr. Radi Ťa uvidíme sedieť v našich kreatívnych laviciach 🙂

37394247_10155749396167874_5344096857154912256_n
(Olívia Hurbanová a Marek Gurega – zakladateľ Creative Academy)