Kto sme?

Creative Academy je prvá a jediná akadémia kreativity na Slovensku. Tu sa študenti neprichádzajú len učiť, ale “získať vedomosti z praxe” od party profíkov, ktorí majú už nejaký ten piatok v reklame za sebou. Nejde tu o zapisovanie si poznámok, ale o obdržanie “briefov”, o nadchnutí sa, o vydaní námahy. Je to o tvarovaní seba samého cez učenie sa ako tvoriť, ako počúvať, ako spraviť chyby, ako pracovať v tíme. Je to o začiatku zoznámenia sa s jednou z najzábavnejších profesií akou je reklama.

Čo robíme?

Kazdý kurz začíname s tou istou utkvelou myšlienkou: vidieť našich študentov učit sa a pracovať akokeby už boli v reklamnej agentúre a pripraviť ich tak, aby mohli odísť z Creative Academy s balíčkom praktických zručností, ktoré im otvoria všetky dvere do reklamného sveta.

ZAČÍNAME 27. Februára 2019

AKÁ JE CENA ZA ŠTÚDIUM?

Možno si nie ste istí, či je investícia 999 eur dobrý nápad. Možno si hovoríte, či sa vám peniaze, ktoré teraz zaplatíte, v dohľadnej dobe vrátia. Možno už ste rovnako ako ja podobných sľubov počuli veľa a hovoríte si, či sa vám nesnažíme len nasadiť “ružové okuliare” a toto nie je ďalší zo “zázračných kurzov”, ktorý sľubuje nemožné. Alebo máte strach, že štúdium nebudete pri vašom časovom vyťažení stíhať.

Pokiaľ máte niektorú z týchto obáv , chceme vám povedať dopredu toto:

Štúdium a uvedenie vecí do praxe bude časovo náročné, budete robiť chyby, niekedy budete mať chuť sa na to všetko vykašľať a niekedy si budete musieť siahnuť až na svoje samotné dno. Ale keď do toho s nami pôjdete a vytrváte, investícia do kurzu sa vám v živote určite vráti niekoľkonásobne. Tým sme si istí.

JE TO VÔBEC PRE TEBA?

Sú tu 3 veci, ktoré žiadame od našich študentov: buď vášnivý/-á (pozeraj filmy, počúvaj hudbu, cestuj krížom-krážom, čítaj dobré knihy, venuj sa nejakému športu….rob to, čo na teba funguje), buď pripravený/-á na frustráciu (buď si istý, že 99% tvojich nápadov skončí v odpadkovom koši), bud pracant! Ak toto sú kvality, ktorými oplývaš – poď na to a vyplň registračný formulár.